1st KALAMATA 3on3 OPEN: Το πρόγραμμα της 3ης ημέρας της διοργάνωσης (16/9)

kalamata_2023_7
Η δράση στο 1st KALAMATA 3on3 OPEN, το οποίο ξεκίνησε την Πέμπτη (14/9) στην πλατεία Βασ. Γεωργίου, κορυφώνεται... Ώρα για τελικούς!

Το event αποτελεί μία συνδιοργάνωση του Δήμου Καλαμάτας και του GNC 3on3, υπό την αιγίδα της ΕΟΚ!

“Συμπαίκτες” του GNC 3on3, τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η Τεχνική Εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, το MY WAY, το CITY UNITY COLLEGE η Loux free, η DATUM και η THEOCAR.

Αναλυτικά το πρόγραμμα…

ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 18.30)

ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΟΥΤ U13 & U15

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 19.00)

ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ U18, 18+& 35+

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 21.20)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Splash brothers 3-0
HARIBO 2-1

DREAM TEAM 92 1-2
Buzzer Beaters 0-3

HARIBO-Splash brothers 3-4
Splash brothers-DREAM TEAM 92 8-3
HARIBO-Buzzer Beaters 13-2
DREAM TEAM 92-Buzzer Beaters 7-4
Splash brothers-Buzzer Beaters 16-2
HARIBO-DREAM TEAM 92 10-4

B’ ΟΜΙΛΟΣ

3on3 Kings 3-0
Magic fs 2-1

Οι μπασκετικοι νιτζα 1-2
Newstars BC 0-3

Magic fs-3on3 Kings 4-7
Magic fs-Οι μπασκετικοι νιτζα 7-2
Οι μπασκετικοι νιτζα-Newstars BC 7-2
3on3 Kings -Newstars BC 5-1
Magic fs – Newstars BC 21-0 (α.α.)
3on3 Kings-Οι μπασκετικοι νιτζα 12-5

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Splash brothers-Magic fs (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 18.15)
HARIBO-3on3 Kings (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 18.15)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 18.30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Splash Brothers 1-1
Αήτητοι 1-1

C.U.L.C 1-1

Αήτητοι-C.U.L.C 6-8
C.U.L.C-Splash Brother 5-6
Αήτητοι-Splash Brothers 14-6

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Thunders 3-0
W 1-2

4teens 1-2
Dynamic Trio 1-2

4teens-W 3-1
Thunders-4teens 17-1
Dynamic Trio-Thunders 9-13
Thunders-W 10-8
4teens-Dynamic Trio 0-21 (α.α.)
W-Dynamic Trio 21-0 (α.α.)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Splash Brothers-W (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 18.45)
Thunders-Αήτητοι (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 18.45)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 19.15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Θουρια 3-0
ΝΤΟΝΤΟΙ 2-1

Big3 1-2
Fucksbc 0-3

Θουρια-ΝΤΟΝΤΟΙ 7-5
Big3-Fucksbc 5-4
Θουρια-Big3 8-6
ΝΤΟΝΤΟΙ-Fucksbc 10-8
ΝΤΟΝΤΟΙ-Big3 7-3
Fucksbc-Θουρια 4-8

B’ ΟΜΙΛΟΣ

ballers 1-2
Kalamata bulls 1-2

KalamataGoats 2-1
TDT 2-1

ballers-KalamataGoats 2-4
TDT-Kalamata bulls 3-1
ballers -TDT 9-10
KalamataGoats-Kalamata bulls 4-5
ballers-Kalamata bulls 7-6
KalamataGoats-TDT (δεν διεξήχθη)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Θουρια-Kalamata bulls (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 19.45)
ballers-ΝΤΟΝΤΟΙ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 19.45)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 20.50)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

cosmos 2-0

Αμπασκετοι 1-1
DREAM TEAM 0-2

cosmos-Αμπασκετοι 5-0
cosmos-DREAM TEAM 5-0
Αμπασκετοι-DREAM TEAM 11-7

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Θηρευτες 2-0

Street Shooters 1-1
ΤΟ ΡΟΔΙ 0-2

Θηρευτες-Street Shooters 14-10
Θηρευτες-ΤΟ ΡΟΔΙ 5-0
Street Shooters-ΤΟ ΡΟΔΙ 5-0

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Mission Impossible 2-0
ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ 1-1

Τα νταούλια 0-2

Τα νταούλια-Mission Impossible 4-20
Mission Impossible-ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ 13-9
Τα νταούλια-ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ 6-7

ΠΛΕΪ ΟΦ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 19.00)
(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 19.00)
(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 19.15)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Mission Impossible-ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 20.15)
Θηρευτες- (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 20.15)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 21.40)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

A’ ΦΑΣΗ

ΠΑ.ΛΑ.Ε 3-0
FTW 2-1
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1-2
TRIO 0-3

ΠΑ.ΛΑ.Ε-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 7-6
FTW-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 6-3
ΠΑ.ΛΑ.Ε-TRIO 8-3
ΠΑ.ΛΑ.Ε-FTW 8-6
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-TRIO 10-4
FTW-TRIO 11-7

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΠΑ.ΛΑ.Ε-TRIO (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 20.00)
FTW-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 16/9, 20.00)

Περισσότερα Άρθρα