CRETAN SERIES 3×3 – HERAKLION by H&Κ ΑΕΒΕ: Το πρόγραμμα του τουρνουά

cretan_series_irakleio
Σε λίγες ώρες ξεκινά το CRETAN SERIES 3×3 – HERAKLION by H&Κ ΑΕΒΕ! Δείτε το πρόγραμμα…

Το Greek National Challenge 3on3, σε συνεργασία με τη THE NETS COMPANY, την Περιφέρεια Κρήτης και το Δήμο Ηρακλείου, πλησιάζει… “Συμπαίκτης” στο απαιτητικό αυτό εγχείρημα είναι η Η&Κ ΑΕΒΕ.

Δείτε το πρόγραμμα του τουρνουά…

*ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ 30′ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ!

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14-16 (Α)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
69ς
Ευτυχισμένοι μαζί BC
Αμαρέτι
ΜΕΛΙΣΣΕΣ

69ς-Ευτυχισμένοι μαζί BC (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:00)
ΜΕΛΙΣΣΕΣ-Αμαρέτι (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:15)
Ευτυχισμένοι μαζί BC-ΜΕΛΙΣΣΕΣ (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:30)
Αμαρέτι-Ευτυχισμένοι μαζί BC (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:45)
69ς-Αμαρέτι (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:00)
ΜΕΛΙΣΣΕΣ-69ς (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:15)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Λουκουμάδες
Οι 2μετροι
Kavlanta Hawks
Λουκανοπιτες

Λουκουμάδες-Οι 2μετροι (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:00)
Kavlanta Hawks-Λουκανοπιτες (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:15)
Οι 2μετροι-Λουκουμάδες (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:30)
Λουκανοπιτες-Λουκουμάδες (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 17:45)
Kavlanta Hawks-Οι 2μετροι (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:00)
Λουκανοπιτες-Οι 2μετροι (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:15)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Στον πιανω Magic
Antetokunbros
Piaston Villa

Antetokunbros-Piaston Villa (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:30)
Στον πιανω Magic-Piaston Villa (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:45)
Piaston Villa-Antetokunbros (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:00)

*ΟΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (8/7)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Προημιτελικός 1 (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:15)
Προημιτελικός 2 (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14-16 (Γ)

Α’ ΦΑΣΗ

Crazy girls-Just girls (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:30)
Just girls-Hoopers (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 18:45)
Hoopers-Crazy girls (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+ (Α)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ
Μπραβο Φαιδων
New York Bricks
Curryουθραύστες
Losers

Μπραβο Φαιδων-New York Bricks (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:30)
Curryουθραύστες-Losers (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:45)
Curryουθραύστες-New York Bricks (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:00)
Μπραβο Φαιδων-Losers (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:15)
New York Bricks-Losers (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:30)
Μπραβο Φαιδων-Curryουθραύστες (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:45)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Dream 3
BIG 4
Ατσαλένιο city
The Wizards

Dream 3-BIG 4 (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:30)
Ατσαλένιο city-The Wizards (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 19:45)
Ατσαλένιο city-BIG 4 (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:00)
The Wizards-Dream 3 (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:15)
The Wizards-BIG 4 (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:30)
Dream 3-Ατσαλένιο city (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 20:45)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Fakers
Green Power
ERASMUS fusion

Fakers-Green Power (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 21:00)
ERASMUS fusion-Fakers (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 21:15)
Green Power-ERASMUS fusion (ΠΕΜΠΤΗ, 6/7, 21:30)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (7/7)

4 Dynamites-AGIOI STARS
AGIOI STARS-Fatses
Fatses-4 Dynamites

BLENDED-GUERINI
GUERINI-Team Dramoucarry
Team Dramoucarry-BLENDED

Space Jam Girls-I FOUR
I FOUR-Ηρόδοτος
Ηρόδοτος-Space Jam Girls

GOATED-Ντοματίνια
ΗΡΟ-Πατελες
Ντοματίνια-ΗΡΟ
GOATED-ΗΡΟ
Πατελες-Ντοματίνια
GOATED-Πατελες

Ποιος, ο Μπογρίνιο-Submariners
La Losers-Ποιος, ο Μπογρίνιο
La Losers-Retired BC

Ballons-Fighters
The 4 Baskeeters-Τα χαμένα ταλεντα
Τα χαμένα ταλεντα-Fighters
The 4 Baskeeters-Fighters
Ballons-Τα χαμένα ταλεντα
Ballons-The 4 Baskeeters

Περισσότερα Άρθρα