Crossover GNC 3on3 | VEROIA 2023 – Στη μνήμη του Άλκη Καμπανού: Το πρόγραμμα της 1ης ημέρας της διοργάνωσης

POSTER_gia_3ΟΝ3_ALKIS_Veroia
Με την υποστήριξη της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας και της Περιφερειακής Ενότητας Ημαθίας, του Δήμου Βέροιας και του ΚΑΠΑ Βέροιας, το GNC 3on3 και η Crossover, μετά τη Θεσσαλονίκη (27-28/5), διοργανώνουν και στη Βέροια την πόλη από την οποία κατάγεται ο Άλκης Καμπανός, τουρνουά 3×3 για να τιμήσουν τη μνήμη του και να διατρανώσουν το μήνυμα: “Ο αθλητισμός ενώνει…”

“Συμπαίκτες” του GNC 3on3, η CROSSOVER, τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η Τεχνική Εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, η ΛΟΥΞ, ηDATUM και η THEOCAR.

*ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ CHECK-IN ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!

Δείτε το πρόγραμμα της 1ης ημέρας της διοργάνωσης…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

A’ ΦΑΣΗ

Veria Thunders-Bros team (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 10.00)
Veria Thunders-ΑΟΚ Βέροιας (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 10.10)
Bros team-ΑΟΚ Βέροιας (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 10.20)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

A’ ΦΑΣΗ

Boca Juniors BC-Τα τσακάλια (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 11.20)
Τα τσακάλια-Ankle Breakers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 11.30)
Ankle Breakers-Boca Juniors BC (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 11.40)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Am’s
Red warriors
FREAK THROWS
Big Bubble (W)

Am’s-Red warriors (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 10.30)
FREAK THROWS-Big Bubble (W) (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 10.40)
Am’s-Big Bubble (W) (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 11.50)
FREAK THROWS-Red warriors (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 12.00)
FREAK THROWS-Am’s (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 12.50)
Red warriors-Big Bubble (W) (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 13.00)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γομάρια
Big ballerzz
WHITE DEVILS

Γομάρια-Big ballerzz (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 10.50)
Γομάρια-WHITE DEVILS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 12.10)
Big ballerzz-WHITE DEVILS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 12.40)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

TRIPLE THREAT
ΟΚΛΑΧΩΜΑ
Goats
Xαβαλενθια

TRIPLE THREAT-Goats (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 11.00)
TRIPLE THREAT-ΟΚΛΑΧΩΜΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 12.20)
Goats-ΟΚΛΑΧΩΜΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 13.10)
Xαβαλενθια-Goats (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 12.30)
Xαβαλενθια-ΟΚΛΑΧΩΜΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 11.10)
TRIPLE THREAT-Xαβαλενθια (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 13.20)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Smesh brothers
Piranhas
Τερψιθέας Βέροιας
Φακμπες

Smesh brothers-Piranhas (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 17.30)
Τερψιθέας Βέροιας-Φακμπες (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 17.40)
Smesh brothers-Φακμπες (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 18.10)
Τερψιθέας Βέροιας-Piranhas (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 18.20)
Smesh brothers-Τερψιθέας Βέροιας (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 18.50)
Piranhas-Φακμπες (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 19.10)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Who-ppers
DimDoc
Threelers
Ομάδα 1

Who-ppers-DimDoc (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 17.50)
Threelers-Ομάδα 1 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 18.00)
Who-ppers-Ομάδα 1 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 18.30)
Threelers-DimDoc (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 18.40)
Who-ppers-Threelers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 19.00)
DimDoc-Ομάδα 1 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 19.20)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

THE EMPERORS
Ατίθασοι
REAL HOOPERS
Γερολυκοι

THE EMPERORS-Ατίθασοι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 19.30)
REAL HOOPERS-Γερολυκοι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 19.40)
Ατίθασοι-REAL HOOPERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 20.30)
THE EMPERORS-Γερολυκοι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 20.40)
THE EMPERORS-REAL HOOPERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 21.30)
Ατίθασοι-Γερολυκοι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 21.40)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

The Papas
Εγώ τι ηθελα…
Reservoir dogs
Plus Forty

The Papas-Εγώ τι ηθελα… (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 19.50)
Reservoir dogs-Plus Forty (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 20.00)
The Papas-Plus Forty (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 20.50)
Reservoir dogs-Εγώ τι ηθελα… (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 21.00)
The Papas-Reservoir dogs (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 21.40)
Εγώ τι ηθελα…-Plus Forty (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 22.00)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Nemesis
GRANDPAS
ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ
Buzzer Beater

Nemesis-GRANDPAS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 20.10)
GRANDPAS-ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 21.10)
Nemesis-ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 22.20)
ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ-Buzzer Beater (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 20.20)
Nemesis-Buzzer Beater (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18/8, 22.30)

Περισσότερα Άρθρα