GNC 3on3 | AGRINIO 2023: Το πλήρες πρόγραμμα του τουρνουά

agrinio_2022
Σε λίγες ώρες το μεγαλύτερο μπασκετικό event του καλοκαιριού ξεκινά στο Αγρίνιο! Δείτε το πλήρες πρόγραμμα…

Το Greek National Challenge 3on3, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδος και τον Δήμο Αγρινίου, πρόκειται για το ερχόμενο διήμερο (16-17 Ιουνίου) να μετατρέψει την Κεντρική Πλατεία Αγρινίου σε… γήπεδο μπάσκετ. Η συμμετοχή θα είναι τεράστια καθώς δεκάδες ομάδες θα λάβουν μέρος και εκατοντάδες φίλοι του αθλήματος θα έχουν την ευκαιρία να διασκεδάσουν και να επιδείξουν τις… μπασκετικές τους ικανότητες!

“Συμπαίκτες” μας τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO και η THEOCAR!

Σε περίπτωση που οι καιρικές συνθήκες επιδεινωθούν τις επόμενες ώρες και η βροχή δεν επιτρέψει την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά, τότε αυτό από την Κεντρική Πλατεία θα μεταφερθεί στο Κλειστό ΔΑΚ Αγρινίου, χωρίς καμία αλλαγή στο πρόγραμμα και τις ώρες.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
COCA JUNIORS
MATSI MATSI
ΟΙ ΣΦΑΧΤΕΣ

COCA JUNIORS-MATSI MATSI (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:00)
ΟΙ ΣΦΑΧΤΕΣ-COCA JUNIORS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:45)
MATSI MATSI-ΟΙ ΣΦΑΧΤΕΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:30)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ISLANDERS
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
RIMTROOPERS

ISLANDERS-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:00)
RIMTROOPERS-ISLANDERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:45)
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-RIMTROOPERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:30)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΣΑΪ
A.C.H.
ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝ

ΤΣΑΪ-A.C.H. (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:15)
ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝ-ΤΣΑΪ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:00)
ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝ-A.C.H. (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:45)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ HEAT
ΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ

ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ-ΑΓΡΙΝΙΟ HEAT (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:15)
ΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ-ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:00)
ΑΓΡΙΝΙΟ HEAT-ΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:45)

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
SATURN BC
ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ
GOLDEN BOYS

SATURN BC-ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:30)
GOLDEN BOYS-SATURN BC (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:15)
ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ-GOLDEN BOYS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:00)

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
PLATEIAKOI
GAME CHANGERS
BABY LOONEY TUNES BC
ΜΠΑΣΧΕΤΟΙ

PLATEIAKOI-GAME CHANGERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 16:30)
BABY LOONEY TUNES BC-ΜΠΑΣΧΕΤΟΙ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 17:15)
ΜΠΑΣΧΕΤΟΙ-PLATEIAKOI (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:00)
GAME CHANGERS-ΜΠΑΣΧΕΤΟΙ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:30)
BABY LOONEY TUNES BC-PLATEIAKOI (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:45)
BABY LOONEY TUNES BC-GAME CHANGERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:30)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 19:30)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 19:30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 21:30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
BABY LOONEY TUNES BC
GREGO
CC ΚΑΙ ΣΤΑΖΟΥΝ ΜΕΛΙΑ

BABY LOONEY TUNES BC-GREGO (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:15)
CC ΚΑΙ ΣΤΑΖΟΥΝ ΜΕΛΙΑ-BABY LOONEY TUNES BC (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:00)
GREGO-CC ΚΑΙ ΣΤΑΖΟΥΝ ΜΕΛΙΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:30)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
LEBOATERS
ΠΑΥΡΟΙ
ICE

LEBOATERS-ΠΑΥΡΟΙ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:15)
ICE-LEBOATERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:00)
ΠΑΥΡΟΙ-ICE (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:45)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΠΑΦΟΝΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΔΕΣ
ΚΛΕΪΚΕΡΣ

ΜΠΑΦΟΝΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΔΕΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:30)
ΚΛΕΪΚΕΡΣ-ΜΠΑΦΟΝΙΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:15)
ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΔΕΣ-ΚΛΕΪΚΕΡΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:45)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
4 FAME BC
ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ
MATSI MATSI

4 FAME BC-AKATALLILOI (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 18:45)
MATSI MATSI-4 FAME BC (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 19:15)
AKATALLILOI-MATSI MATSI (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:00)

E’ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΡΑΝΟΙΑ BC
ΤΑ ΤΣΟΠΑΝΑΚΙΑ
UNBELIEVABULLS

ΠΑΡΑΝΟΙΑ BC-ΤΑ ΤΣΟΠΑΝΑΚΙΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:00)
ΤΑ ΤΣΟΠΑΝΑΚΙΑ-UNBELIEVABULLS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:30)
4 FAME BC 2023-AGRINIO PELICANS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:15)
ΠΑΡΑΝΟΙΑ BC-UNBELIEVABULLS(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:00)

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
AGRINIO PELICANS
ΚΟΥΒΑΔΕΣ
ΤΟ ΚΟΙΝΩΤΙΚΟ

ΚΟΥΒΑΔΕΣ-AGRINIO PELICANS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:15)
AGRINIO PELICANS-ΤΟ ΚΟΙΝΩΤΙΚΟ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:45)
ΤΟ ΚΟΙΝΩΤΙΚΟ-ΚΟΥΒΑΔΕΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:15)

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
GOUDIS
MILWUAKEE DUCKS
ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ BRICKERS

GOUDIS-MILWUAKEE DUCKS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:15)
ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ BRICKERS-MILWUAKEE DUCKS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:45)
GOUDIS-ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ BRICKERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:15)

H’ ΟΜΙΛΟΣ
RUN & GUN
ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ
NET RIPPERS
ORLANDO TRAGIC

RUN & GUN-ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 20:30)
ORLANDO TRAGIC-RUN & GUN (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:00)
ORLANDO TRAGIC-NET RIPPERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:30)
NET RIPPERS-RUN & GUN (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:30)
ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ-NET RIPPERS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 21:45)
ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ-ORLANDO TRAGIC (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 16/6, 22:00)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:00)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:00)

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 21:00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ
ANTETOTURBO
KINGS
PAIXTARADES

ANTETOTURBO-KINGS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:00)
PAIXTARADES-KINGS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:30)
ANTETOTURBO-PAIXTARADES (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:00)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
LOS AGRINIO LAKERS
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
AGRINIO BUCKS

LOS AGRINIO LAKERS-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:00)
AGRINIO BUCKS-LOS AGRINIO LAKERS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:30)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-AGRINIO BUCKS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:00)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:15)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:15)

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 20:00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13 (MIXED)

Α’ ΦΑΣΗ

GOUERINI-TUNE SQUAD (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:15)
HOOPERS-ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:15)
ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ-GOUERINI (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:45)
TUNE SQUAD-HOOPERS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 10:45)
HOOPERS-GOUERINI (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:15)
TUNE SQUAD-ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:15)

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 20:00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15 (ΑΝΔΡΩΝ)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
THE FANTASTIC FOUR
COCA JUNIORS
MASOUKA MASOUKA
ΑRVANITIS KONSTANTINOS

THE FANTASTIC FOUR-COCA JUNIORS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:30)
MASOUKA MASOUKA-ARVANITIS KONSTANTINOS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:00)
MASOUKA MASOUKA-THE FANTASTIC FOUR (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:30)
COCA JUNIORS-ARVANITIS KONSTANTINOS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:00)
ARVANITIS KONSTANTINOS-THE FANTASTIC FOUR (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:15)
COCA JUNIORS-MASOUKA MASOUKA (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:45)

B’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΟΥΒΑΔΕΣ
KINGS OF THE COURT
CENTER4
XAMALIDES FC

ΚΟΥΒΑΔΕΣ-KINGS OF THE COURT (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:30)
CENTER4-XAMALIDES FC (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:00)
CENTER4-ΚΟΥΒΑΔΕΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:30)
KINGS OF THE COURT-XAMALIDES FC (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:00)
XAMALIDES FC-ΚΟΥΒΑΔΕΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:30)
KINGS OF THE COURT-CENTER4 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:45)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
HABBITERS
ΤΟΥΒΛΗΤΕΣ BC
ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ
TAMPAZIONS BC

HABBITERS-ΤΟΥΒΛΗΤΕΣ BC (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:45)
ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ-TAMPAZIONS BC (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:15)
ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ-HABBITERS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:45)
ΤΟΥΒΛΗΤΕΣ BC-TAMPAZIONS BC (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:15)
TAMPAZIONS BC-HABBITERS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 13:30)
ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΙ-ΤΟΥΒΛΗΤΕΣ BC (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 14:00)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ZAPANDI BULLS
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
ΤΖΙΜΑΝΙΑ

ZAPANDI BULLS-ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 11:45)
ΤΖΙΜΑΝΙΑ-ZAPANDI BULLS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:15)
ΤΖΙΜΑΝΙΑ-ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 12:45)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:45)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:45)

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 20:30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15 (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Α’ ΦΑΣΗ

COOK TIME-XALIA MAVERICKS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:00)
THE SINGLES-HOOP LAKERS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:00)
HOOP LAKERS-COOK TIME (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:30)
XALIA MAVERICKS-THE SINGLES (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 17:30)
THE SINGLES-COOK TIME (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:30)
XALIA MAVERICKS-HOOP LAKERS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 20:45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

Α’ ΦΑΣΗ

ΠΡΟΣΦΥΓΑΣ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ-AGRINIO TUTORS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:15)
KKKK-PROKILLERS (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:15)
ΟΙ ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ-ΠΡΟΣΦΥΓΑΣ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:45)
ZAPANTI BC-KKKK (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 18:45)
AGRINIO TUTORS-ΟΙ ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 19:15)
PROKILLERS-ZAPANTI BC (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 19:15)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 19:45)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 19:45)

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ, 17/6, 21:15)

Περισσότερα Άρθρα