GNC 3on3 | AIGIO 2023: Το πρόγραμμα της 1ης ημέρας της διοργάνωσης (25/8)

Poster_AIGIO (3)
Το GNC 3on3 | AIGIO 2023, μία συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας, της ΠΕΔ Δυτικής Ελλάδας και του Δήμου Αιγιάλειας, ξεκινά σήμερα, Παρασκευή (25/8), στα Υψηλά Αλώνια, υπό την αιγίδα της ΕΟΚ.

“Συμπαίκτες” του GNC 3on3, τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η Τεχνική Εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, η ΛΟΥΞ, η DATUM, η THEOCAR, οι FLASKOS SUITES MYKONOS και οι ACCOUNTSAINTS.

Ακολουθούν οι ώρες προσέλευσης των ομάδων:

U11 – 17:30
U13 – 17:30
U15 – 18:15
U18 – 19:00
18+ – 19:30
35+ – 20:45

Δείτε το πρόγραμμα της 1ης ημέρας της διοργάνωσης…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

A’ ΦΑΣΗ

Space Jam-Μικρούληδες (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.00)
Space Jam-Angry Wolves (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.15)
Μικρούληδες-Angry Wolves (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

A’ ΦΑΣΗ

Guerini-Golden State Aigio (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.00)
Οι αχάμπαροι-Drink Team (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.15)
Guerini-Οι αχάμπαροι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.30)
Golden State Aigio-Drink Team (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Hoopers
Brooklyn Nets
Team Kobe
Rodmen

Hoopers-Brooklyn Nets (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 18.45)
Team Kobe-Rodmen (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 19.00)
Hoopers-Team Kobe (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 19.15)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Φάνκις
Daltons
Λουκανικόπιτες
Drillers

Φάνκις-Daltons (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 19.00)
Λουκανικόπιτες-Drillers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 19.15)
Φάνκις-Λουκανικόπιτες (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 19.30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Εξωδούχοι
Rodmen
Μπετατζήδες

(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 19.30)
(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 19.45)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Herocks
Τα σφυριά
ChrisNash
Dream Team

Herocks-Τα σφυριά (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 20.00)
ChrisNash-Dream Team (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 20.30)
Herocks-ChrisNash (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 21.00)
Τα σφυριά-Dream Team (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 21.15)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Zesty Ballers
Pig and Roll
Miami Team

Zesty Ballers-Pig and Roll (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 20.30)
Zesty Ballers-Miami Team (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 20:45)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γατόπαρδοι
Οι άλλοτε
The answers

Γατόπαρδοι-Οι άλλοτε (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 20.15)
Γατόπαρδοι-The answers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 20:45)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Panthers
Οι μέτριοι
LAPS

Panthers-Οι μέτριοι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 20.30)
Panthers-LAPS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 21:00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ροζ Πάνθηρες
The Daltons
AG.P.D.

Ροζ Πάνθηρες-The Daltons (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 21.15)
Ροζ Πάνθηρες-AG.P.D. (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 21.30)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Βετεράνοι
Ό,τι νά ‘ναι
Οι άμπαλοι

Βετεράνοι-Ό,τι νά ‘ναι(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 21.30)
Βετεράνοι-Οι άμπαλοι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 25/8, 21.45)

Περισσότερα Άρθρα