GNC 3on3 | AIGIO 2023: Το πρόγραμμα της 2ης ημέρας της διοργάνωσης (26/8)

aigio_2023_3
Περισσότερες από 50 ομάδες “διασταυρώνουν” τα… ξίφη τους στα Υψηλά Αλώνια του Αιγίου. Ολοκληρώνεται σήμερα η Α’ φάση όλων των ηλικιακών κατηγοριών, ενώ παράλληλα ξεκινούν τα προημιτελικά της 18+!

“Συμπαίκτες” του GNC 3on3, τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η Τεχνική Εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, η ΛΟΥΞ, η DATUM, η THEOCAR, οι FLASKOS SUITES MYKONOS, το MY WAY HOTEL & EVENTS, τα διαγνωστικά κέντρα AFFIDEA και οι ACCOUNTSAINTS.

*Όλες ομάδες που διεκδικούν μία θέση στα προημιτελικά της κατηγορίας 18+ του GNC 3on3 | AIGIO 2023 -ακόμα κι αν έχουν ολοκληρώσει τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις για τους ομίλους- πρέπει να βρίσκονται στα courts έως τις 19.30!

Δείτε το αποτελέσματα της 1ης και το πρόγραμμα της 2ης ημέρας της διοργάνωσης…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

A’ ΦΑΣΗ

Space Jam-Μικρούληδες 6-4
Space Jam-Angry Wolves 8-4
Μικρούληδες-Angry Wolves 13-4

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

A’ ΦΑΣΗ

Guerini-Golden State Aigio 9-4
Οι αχάμπαροι-Drink Team 3-4
Guerini-Οι αχάμπαροι 9-8
Golden State Aigio-Drink Team 10-8
Guerini-Drink Team (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.00)
Golden State Aigio-Οι αχάμπαροι (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Hoopers
Brooklyn Nuts
Team Kobe
Rodmen

Hoopers-Brooklyn Nuts 6-4
Team Kobe-Rodmen 3-11
Hoopers-Team Kobe 7-3
Brooklyn Nuts-Rodmen (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.15)
Brooklyn Nuts-Team Kobe (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.30)
Rodmen-Hoopers (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.45)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Φάνκις
Daltons
Λουκανικόπιτες
Drillers

Φάνκις-Daltons 5-10
Λουκανικόπιτες-Drillers 8-4
Φάνκις-Λουκανικόπιτες 7-14
Daltons-Drillers (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.30)
Daltons-Λουκανικόπιτες (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.45)
Drillers-Φάνκις (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 19.00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Εξωδούχοι
Rodmen
Μπετατζήδες

Rodmen-Εξωδούχοι 10-9
Εξωδούχοι-Μπετατζήδες 10-14
Rodmen-Μπετατζήδες (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 19.00)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ανατολού Εχθές
The creators

Ανατολού Εχθές-The creators 6-12

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Herocks
Τα σφυριά
ChrisNash
Dream Team

Herocks-Τα σφυριά 18-7
ChrisNash-Dream Team 3-13
Herocks-ChrisNash 18-10
Τα σφυριά-Dream Team (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 19.30)
Herocks-Dream Team (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 19.45)
Τα σφυριά-ChrisNash (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 19.45)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Zesty Ballers
Pig and Roll
Miami Team

Zesty Ballers-Pig and Roll 7-4
Zesty Ballers-Miami Team 0-5
Pig and Roll-Miami Team (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 19.30)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γατόπαρδοι
Οι άλλοτε
The answers

Γατόπαρδοι-Οι άλλοτε 3-5
Γατόπαρδοι-The answers 1-11
Οι άλλοτε–The answers (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 18.00)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Panthers
Οι μέτριοι
LAPS

Panthers-Οι μέτριοι 6-9
Panthers-LAPS 3-8
LAPS-Οι μέτριοι 5-10

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

(ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 20.00)
(ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 20.00)
(ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 20.15)
(ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 20.15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ροζ Πάνθηρες
The Daltons
AG.P.D.

AG.P.D.-The Daltons 6-8
Ροζ Πάνθηρες-AG.P.D. 0-21 (α.α.)
Ροζ Πάνθηρες-The Daltons 0-21 (α.α.)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Βετεράνοι
Ό,τι νά ‘ναι
Οι άμπαλοι

Βετεράνοι-Ό,τι νά ‘ναι 8-9
Βετεράνοι-Οι άμπαλοι 7-8
Ό,τι νά ‘ναι-Οι άμπαλοι (ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/8, 20.30)

Περισσότερα Άρθρα