GNC 3on3 | DRAMA 2023: DAY 1

drama_2023_1
To GNC 3on3 | DRAMA 2023, στην οδό Χελμού της Δράμας, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης και το Δήμο Δράμας, ξεκίνησε!

“Συμπαίκτες” στο απαιτητικό αυτό εγχείρημα η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ, τα καταστήματα COSMOS SPORT, η THEOCAR, η εταιρεία security, CHAMPION ELLENIC, οι FLASKOS SUITES, η ΑΓΡΟΕΛΑΣΤΙΚΗ και ο ΟΚΑΝΑ!

Παρακολουθήστε ζωντανά, λεπτό προς λεπτό, την εξέλιξη της διοργάνωσης:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13 (MIXED)

A’ ΦΑΣΗ

Αθηνά-Φλόγες 1-13
Άπαιχτοι-Θηρία 11-3
Dream Team-Black Mamba 10-9
Black Mamba-Guerini 10-9
Red Balls-Dream Team 5-8
Άπαιχτοι-Φλόγες (διεκόπη)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Black Mamba-Φλόγες (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 18:00)
Άπαιχτοι-Dream Team (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 18:15)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 20:30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

Α’ ΦΑΣΗ

Εξολοθρευτές-Ballers 9-8
Χριστιανοί-Titans 1-6
Titans-Ballers 12-9
Χριστιανοί-Εξολοθρευτές 4-7
Εξολοθρευτές-Titans 11-3
Χριστιανοί-Ballers 4-8

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Εξολοθρευτές-Χριστιανοί (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 18:30)
Titans-Ballers (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 18:45)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 20:45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ξηροποταμήτες
Los Ganadores
Σκούπες

Ξηροποταμήτες-Los Ganadores 7-17
Ξηροποταμήτες-Σκούπες (διεκόπη)
Σκούπες-Los Ganadores 10-13

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Daltons
Downtown
The Team

Daltons-Downtown 5-2
Daltons-The Team 3-10
Downtown-The Team 5-11

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Los Ganadores-Daltons (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 19:00)
The Team -Σκούπες (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 19:15)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 21:0)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN

Α’ ΦΑΣΗ

Souvlakers-Mambas 21-6
Οι σοβαροί-Γιάννηδες και Δ 15-6
Souvlakers-The Freak Shows 20-15
Γλυκούληδες-Πρόεδρος 17-8
Mambas-Voyager 9-12
Voyager-Freak Throws 11-19
Γιάννηδες και Δ-Πρόεδρος 9-4
Γιάννηδες και Δ-Γλυκούληδες 8-19
Οι σοβαροί-Γλυκούληδες 19-12
Mambas-Freak Throws (διεκόπη)

*Η κατηγορία OPEN, χωρίζεται για την τελική φάση σε δύο υποκατηγορίες. Την 18+ και την 35+. Η καλύτερη ομάδα, βάσει των αποτελεσμάτων των αγώνων της Α’ φάσης, από την ηλικιακή κατηγορία 35+ θα αγωνιστεί στην τελική φάση της 18+, ενώ οι άλλες δυο ομάδες της μεγαλύτερης -ηλικιακά- κατηγορίας θα διαγωνιστούν μεταξύ τους, στον τελικό.

18+

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Σοβαροί-Freak Throws (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 19:30)
Souvlakers-Γλυκούληδες (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 19:45)

35+

ΤΕΛΙΚΟΣ

Voyager-Πρόεδρος (ΤΕΤΑΡΤΗ, 28/6, 20:15)

Περισσότερα Άρθρα