GNC 3on3 | KOMOTINI 2023: Το πρόγραμμα του τουρνουά

Poster_KOMOTINI
Σε λίγες ώρες ξεκινά το GNC 3on3 | KOMOTINI 2023! Δείτε το πρόγραμμα…

Το Greek National Challenge 3on3, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης και το Δήμο Κομοτηνής, πλησιάζει…

“Συμπαίκτες” στο απαιτητικό αυτό εγχείρημα ήταν τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ, η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ “ΑΦΟΙ ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ και η THEOCAR!

*ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ 30′ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ!

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Masala
Omada Piraulos
Splash Daddies
Saloni

Masala-Omada Piraulos (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:00)
Splash Daddies-Saloni (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:00)
Saloni-Masala (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:00)
Omada Piraulos-Splash Daddies (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:15)
Splash Daddies-Masala (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:15)
Omada Piraulos-Saloni (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:30)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ktiniatroi
Birds
Soublakers
Tsoliades

Ktiniatroi-Birds (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:15)
Soublakers-Tsoliades (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:15)
Tsoliades-Ktiniatroi (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:15)
Birds-Soublakers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:30)
Soublakers-Ktiniatroi (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:30)
Birds-Tsoliades (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:45)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Komladers
Atlas Bulls
Zakiapre
Kamia Elpida

Komladers-Atlas Bulls (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:30)
Zakiapre-Kamia Elpida (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:30)
Kamia Elpida-Komladers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:30)
Atlas Bulls-Zakiapre (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 19:15)
Zakiapre-Komladers Birds-Tsoliades (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:45)
Atlas Bulls-Kamia Elpida (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:15)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Mpaoulo Group
Fidania
Palaimaxoi
Milf Hunters

Mpaoulo Group-Fidania (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:45)
Palaimaxoi-Milf Hunters (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 16:45)
Fidania-Palaimaxoi (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 19:30)
Palaimaxoi-Mpaoulo Group (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:30)
Fidania-Milf Hunters (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:30)

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
Frida
Tsouvalia
Le Goats
LA Fakers

Frida-Tsouvalia (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:00)
Le Goats-LA Fakers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:00)
LA Fakers-Frida (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 19:15)
Tsouvalia-Le Goats (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 19:45)
Le Goats-Frida (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:45)
Tsouvalia-LA Fakers (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:45)

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
To 106
Villagers
Ampasxetoi
NPCs

To 106-Villagers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:15)
Ampasxetoi-NPCs (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:15)
NPCs-To 106 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 19:30)
Villagers-Ampasxetoi (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:00)
Ampasxetoi-To 106 (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:30)
Villagers-NPCs (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:45)

Η’ ΟΜΙΛΟΣ
Xtistes
No Hope
Trias
GASD

Xtistes-No Hope (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:30)
Trias-GASD (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:30)
GASD-Xtistes (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 19:45)
No Hope-Trias (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:00)
Trias-Xtistes (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:45)
No Hope-GASD (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 14:00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
White Chocolates
GymRats
Big Daddies

White Chocolates-GymRats (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:15)
Big Daddies-White Chocolates (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 21:00)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Doksa Gratinis
Drink Team
Giouri

Doksa Gratinis-Drink Team (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:15)
Giouri-Doksa Gratinis (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 21:00)
Drink Team-Giouri (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 21:30)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
OI Ampaloi
Ampaloi
Mpasketikoi

OI Ampaloi-Ampaloi (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:30)
Mpasketikoi-OI Ampaloi (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 21:15)
Ampaloi-Mpasketikoi (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 21:30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ
Alogo
NPS Gathering
Trafeilakides
Paparounes

Alogo-NPS Gathering (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:45)
Trafeilakides-Paparounes (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 17:45)
Paparounes-Alogo (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:45)
NPS Gathering-Trafeilakides (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:45)
Trafeilakides-Alogo (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:30)
NPS Gathering-Paparounes (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:45)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ringers
All Starsss
Stratonites

Ringers-Stratonites (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 18:00)
All Starsss-Ringers (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 19:00)
Stratonites-All Starsss (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 23/6, 20:45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13 (MIXED)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ
Hair Jordan
Wasps
Basket Monsters

Hair Jordan-Wasps (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:00)
Basket Monsters-Hair Jordan (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:00)
Wasps-Basket Monsters (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:15)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Busted Minds
Ringers
Greek Kings

Busted Minds-Ringers (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:00)
Greek Kings-Busted Minds (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:00)
Ringers-Greek Kings (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11 (MIXED)

Lakers-Storm (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 11:15)
Thunders-Lakers (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 12:15)
Thunders-Storm (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

Α’ ΦΑΣΗ

Atlas Veteranoi-Scarabs (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:00)
Atlas Veteranoi-Anapidites (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 13:30)
Scarabs-Atlas Veteranoi (ΣΑΒΒΑΤΟ, 24/6, 14:00)

Περισσότερα Άρθρα