GNC 3on3 | MYKONOS 2023: Το πρόγραμμα της 2ης ημέρας της διοργάνωσης (1/10)

mykonos_2023_2
Οι τελικοί του GNC 3on3 | MYKONOS 2023, έφθασαν! Σε ένα εντυπωσιακό σημείο, δίπλα στο Δημαρχείο Μυκόνου, οι κορυφαίοι της διοργάνωσης, στην οποία συμμετείχαν περισσότερες από 50 ομάδες, παίζουν ΕΔΩ!

Οι “συμπαίκτες” του GNC 3on3 είναι οι εξής: Cavo Paradiso, Blue Star Ferries, Flaskos Suites Mykonos, Kalesma, Λαχαναγορά Μύκονος, Tsaf, Waca Coffee, Cali Mykonos, Souvlaki Story, Cava Brouzos, Rouvera, Villa del sol, Nautilus, Watermelon, ON Mykonos Wellness Group, Paprika Souvlaki & Pizza & Assimomitis Car Rental.

Το event στηρίζουν επίσης: τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η Τεχνική Εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, το MY WAY, το CITY UNITY COLLEGE η Loux free, η DATUM και η THEOCAR.

Δείτε το πρόγραμμα της 2ης ημέρας της διοργάνωσης (1/10):

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΒΟΛΩΝ: 18.15
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ 20.45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΩΧΧΧ -ΥΠΟΟΜΑΔΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 16.30)
ΩΧΧΧ-Ο ALBIN Kai h parea tou (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 16.45)
YPOOMADA -O ALVIN KAI H PAREA TOU (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 17.00)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 19.15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

A’ ΦΑΣΗ

THE MVP’S 2-1 (+4)
OLYMPIAKOI MYKONOY 2-1 (+1)
BOS 1-2 (+1)
GOLDEN BULLS 1-2 (-4)

GOLDEN BULLS-OLYMPIAKOI MYKONOY 3-4
THE MVP’S-BOS 6-5
OLYMPIAKOI MYKONOY- BOS 2-3
OLYMPIAKOI MYKONOY-THE MVP’S 5-4
THE MVP’S-GOLDEN BULLS 6-2
GOLDEN BULLS-BOS 6-5

ΤΕΛΙΚΟΣ

THE MVP’S-OLYMPIAKOI MYKONOY (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 18.45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

A’ ΟΜΙΛΟΣ

KARAMPOYLAKIA 2-0
MYKONIATAKIA 1-1
BLACK STATE WARRIORS 0-2

KARAMPOYLAKIA-BLACK STATE WARRIORS 9-3
KARAMPOYLAKIA-MYKONIATAKIA 7-6
BLACK STATE WARRIORS -MYKONIATAKIA 3-5

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

WINDMILERS 2-0
ΤΗΕ STARS 1-1
THE GIRLS 0-2

WINDMILERS -ΤΗΕ STARS 4-2
WINDMILERS-THE GIRLS 9-6
THE STARS – THE GIRLS 6-3

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

KARAMPOULAKIA-THE STARS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 17.15)
WINDMILERS -MYKONIATAKIA (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 17.30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 19.00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

A’ ΦΑΣΗ

Mykonian Fistikia -Κτίστες 5-3
GOD DIT -MARAΘΙ WARRIORS 7 -1
NET RIPPERS-KTISTES 13-4
NET RIPPERS- MARAUI WARRIORS 19-6

Β’ ΦΑΣΗ

YKONIAN FISTIKIA-NET RIPPERS 5-10
GOT IT – ΜΑΡΑΘΙ WARRIORS 6-8

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

NET RIPPERS-GOT IT (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 17.45)
Mykonian Fistikia-MARAUI WARRIORS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 18.00)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 20.00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

A’ ΟΜΙΛΟΣ

THE BLACK MAMBAS 2-0
LIONS 1-1
LUANAT 0-2

LIONS-THE BLACK MAMBAS 3-9
LIONS -LUANAT 5-1
THE BLACK MAMBAS-LUANAT 6-4

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

TSELIKANS 1-0
THE CHAMPS 0-1

TSELIKANS-THE CHAMPS 9-7

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

THE BLACK MAMBAS -THE CHAMPS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 18.15)
TSELIKANS – LIONS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 18.30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 20.30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

A’ ΟΜΙΛΟΣ

MYKONOS PELIKANS 2-0
LEGENTS 1-1
AIR BALLERS 0-2

AIR BALLERS-LEGENTS 3-7
LEGENTS-MYKONOS PELIKANS 4-7
AIR BALLERS-MYKONOS PELIKANS 1-12

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

BLACK BULL 2-0
I 4 1-1
TERMINATORS 0-2

I 4-BLACK BULL 4-5
BLACK BULL-TERMINATORS 9-2
I 4-TERMINATORS 9-2

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

BLACK BULL – LEGENDS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 19.30)
MYKONOS PELIKANS – I.4 (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 19.45)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 21.15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

A’ ΦΑΣΗ

GALAXY 2-0
FLICKERS 1-1
FLASKOS SHARKS 0-2

FLICKERS-GALAXY 5-7
FLICKERS-FLASKOS SHARKS 10-8
FLASKOS SHARKS-GALAXY 4-5

ΤΕΛΙΚΟΣ

GALAXY-FLICKERS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 1/10, 21.00)

Περισσότερα Άρθρα