GNC 3on3 | RAFINA 2023: DAY 3

rafina_2023_5
Η μεγάλη στιγμή έφθασε! Οι τελικοί του GNC 3on3 | RAFINA 2023, είναι ΕΔΩ! Η διοργάνωση αποτελεί συνεργασία του Δήμου Ραφήνας-Πικερμίου και του Δημοτικού Οργανισμού Πολιτισμού Αθλητισμού Περιβάλλοντος Ραφήνας-Πικερμίου, με την αρωγή του Οργανισμού Λιμένος Ραφήνας!

“Συμπαίκτες” του GNC 3on3, τα καταστήματα COSMOS SPORT, η STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η Τεχνική Εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, η ΛΟΥΞ, η DATUM, η THEOCAR και οι FLASKOS SUITES MYKONOS.

Παρακολουθήστε σε πραγματικό χρόνο τα αποτελέσματα της 3ης ημέρας της διοργάνωσης…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

A’ ΦΑΣΗ

ARTEMIDA BULLS-Golden Hoops 8-0
ARTEMIDA BULLS-ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗ 9-2
Golden Hoops-ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗ 7-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

ARTEMIDA BULLS-Golden Hoops 9-6

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ironauts
RAFINA JR WARRIORS
Streethoopers
Bloods

Ironauts-RAFINA JR WARRIORS 6-7
RAFINA JR WARRIORS-Streethoopers 7-8
Ironauts-Streethoopers 9-4
Streethoopers-Bloods 6-2
Ironauts-Bloods 14-11
Bloods-RAFINA JR WARRIORS 11-8

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Rafina City Thunders
RAFINA BULLS
Los Angeles Lakers
Nearless

Rafina City Thunders-RAFINA BULLS 1-8
RAFINA BULLS-Los Angeles Lakers 9-10
Rafina City Thunders-Los Angeles Lakers 4-11
Los Angeles Lakers-Nearless 6-3
RAFINA BULLS-Nearless 21-0 (α.α.)
Rafina City Thunders-Nearless 21-0 (α.α.)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Ironauts-RAFINA BULLS 14-3
Los Angeles Lakers-Streethoopers 1-8

ΤΕΛΙΚΟΣ

Streethoopers-Ironauts 11-8

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

A’ ΦΑΣΗ

Τριφυλλιακός-Ψησταρια BC 3-9
Τριφυλλιακός-All Stars 8-13
All Stars-The goats 8-3
Ψησταρια BC-All Stars 8-12
Ψησταρια BC-The goats 9-6
The goats-Τριφυλλιακός 5-8

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Ψησταρια BC-The goats 10-7
All Stars-Τριφυλλιακός 14-5

ΤΕΛΙΚΟΣ

Ψησταρια BC-All Stars 7-11

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

A’ ΦΑΣΗ

Blue Typhoon-Hustlers 5-9
Blue Typhoon-Masterclass 0-21 (α.α.)
Masterclass-Hustlers 9-6

ΤΕΛΙΚΟΣ

Hustlers-Masterclass 11-13

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Παλληνιακος
ΟΕ Μπάσκετ
Τασούλιδες

Παλληνιακος-ΟΕ Μπάσκετ 18-7
ΟΕ Μπάσκετ-Τασούλιδες 0-21 (α.α.)
Παλληνιακος-Τασούλιδες 16-12

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΙ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ
Bricks
Χαβαλενθια

ΟΙ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ-Χαβαλενθια 7-1
Bricks-Χαβαλενθια 16-9
ΟΙ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ-Bricks 8-6

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Παλληνιακος-Bricks
ΟΙ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ-Τασούλιδες

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Παλληνιακος-Τασούλιδες

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Total Fitness Club Nea Makri
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΟΡΤΟ
Τα ερείπια

Total Fitness Club Nea Makri-ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΑΦΗΝΑΣ 17-3
Τα ερείπια-ΠΟΡΤΟ 6-13
Total Fitness Club Nea Makri-ΠΟΡΤΟ 11-10
Τα ερείπια-ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΑΦΗΝΑΣ 21-12
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ 21-0 (α.α.)
Τα ερείπια-Total Fitness Club Nea Makri 16-22

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Rafina Warriors
Εδεσσαϊκός bc
Flood
MIXED GRIL
ΨΙΤ

Rafina Warriors-Εδεσσαϊκός bc 9-5
Flood-MIXED GRIL 13-7
Rafina Warriors-Flood 11-13
Εδεσσαϊκός bc-MIXED GRIL 11-16
Εδεσσαϊκός bc-Flood 5-10
MIXED GRIL-Rafina Warriors 8-12
Εδεσσαϊκός bc-ΨΙΤ 7-8
Rafina Warriors-ΨΙΤ 3-6
Flood-ΨΙΤ 9-8

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Total Fitness Club Nea Makri-ΨΙΤ
Flood-Τα ερείπια

ΤΕΛΙΚΟΣ

Total Fitness Club Nea Makri-Flood

Περισσότερα Άρθρα