Loux free GNC 3on3 | PATRAS 2023: Το πρόγραμμα της 2ης ημέρας της διοργάνωσης (2/9)

patra_2023_2
Σε πλήρη εξέλιξη βρίσκεται το Loux free GNC 3on3 | PATRAS 2023, με τις κατηγορίες U11, U15 (Women), U13, U18 (Women) και 18+ (Women) να ξεκινούν τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις το πρωί του Σαββάτου (2/9)!

Τo event αποτελεί μία συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας και του Δήμου Πατρέων, υπό την αιγίδα της ΕΟΚ και της ΕΣΚΑ-Η.

“Συμπαίκτες” του GNC 3on3, η LOUX FREE, τα καταστήματα COSMOS SPORT, τα καθαριστήρια STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η τεχνική εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, η DATUM business solutions, η THEOCAR powered by Avance, το ξενοδοχείο MY WAY, το CITY UNITY COLLEGE, η PALAIOLOGOS SERVICES, τα διαγνωστικά κέντρα AFFIDEAΗΡΩΝ (κατάστημα Πάτρας), η PLESSAS BROS SA, το ΙΕΚ ΣΒΙΕ και οι ACCOUNTSAINTS.

Το event υποστηρίζουν: Caravel, Porto Fino, Alfa Hellas Security, Flaskos Suites Mykonos, Αλάτι, Χρώματα Μιχόπουλος, Οπωροπωλείο Σίψας, ΙΟΝΙΑΝ Shipping Agency, Δούβρης, Κατραούρας, Ιχθυοπωλείο Μπαλής, Οπτικά Καμίσης, Ορθοπεδικά Αποστόλου, Spathis Ασφαλιστικές Υπηρεσίες, Bodegas & Κρεοπωλείο “Καλάβρυτα”.

Οι ώρες προσέλευσης είναι οι παρακάτω (οι αγώνες κάθε ηλικιακής κατηγορίας ξεκινούν 30′ μετά την αναγραφόμενη ώρα):

U11 – 11.00
U15 (Women) – 11.30
U13 – 12.00
U18 (Women) & 18+ (Women) – 12.30

U13 – 17.15
U15 – 17.45
U18 – 18.45
18+ – 20.45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Οι τυχαίοι
Blazers
Firebal

Οι τυχαίοι – Blazers

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Space Jam
Minions

Space Jam – Minions

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15 (Women)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
power girls
Crazy Hoopers
MIX

Crazy Hoopers – MIX
Crazy Hoopers – power girls 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Rising Stars
Xristinara Quinara
All Time Bball

Xristinara Quinara – All Time Bball
Xristinara Quinara – Rising Stars

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Patras KINGS
Αγυιώτες
Young Ballerz
Playmakers

Patras KINGS – Αγυιώτες
Young Ballerz – Playmakers

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Drink Team
Guerini
Παναχαϊκή
Οι Αχάμπαροι  

Drink Team – Guerini
Παναχαϊκή – Οι Αχάμπαροι

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Drillers
The Destroyers
Dream Team
Κάρυδες  

Drillers – Dream Team
The Destroyers – Κάρυδες

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ο. ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
The champions
Trelakers
KINGS

Α.Ο. ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ – The champions
Trelakers – KINGS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18 (Women) & 18+ (Women)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Golden Stars
Ραφαηλίες
Nainainai

Golden Stars – Ραφαηλίες

Περισσότερα Άρθρα