Loux free GNC 3on3 | PATRAS 2023: Το πρόγραμμα της 3ης ημέρας της διοργάνωσης (3/9)

patra_2023_5
Το Loux free GNC 3on3 | PATRAS 2023 μπάινει στην τελική ευθεία… Η δράση κορυφώνεται και η Πλατεία Γεωργίου ετοιμάζεται να υποδεχθεί τους κορυφαίους της Δυτικής Ελλάδας για την τελική φάση της μεγάλης γιορτής!

“Συμπαίκτες” του GNC 3on3, η LOUX FREE, τα καταστήματα COSMOS SPORT, τα καθαριστήρια STEGNO, η CROSSOVER, η SUPERCARGO, η ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΑΕ, η τεχνική εταιρεία “Β. ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ”, η DATUM business solutions, η THEOCAR powered by Avance, το ξενοδοχείο MY WAY, το CITY UNITY COLLEGE, η PALAIOLOGOS SERVICES, τα διαγνωστικά κέντρα AFFIDEAΗΡΩΝ (κατάστημα Πάτρας), η PLESSAS BROS SA, το ΙΕΚ ΣΒΙΕ και οι ACCOUNTSAINTS.

Το event υποστηρίζουν: Caravel, Porto Fino, Alfa Hellas Security, Flaskos Suites Mykonos, Αλάτι, Χρώματα Μιχόπουλος, Οπωροπωλείο Σίψας, ΙΟΝΙΑΝ Shipping Agency, Δούβρης, Κατραούρας, Ιχθυοπωλείο Μπαλής, Οπτικά Καμίσης, Ορθοπεδικά Αποστόλου, Spathis Ασφαλιστικές Υπηρεσίες, Bodegas & Κρεοπωλείο “Καλάβρυτα”.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης και τελευταίας ημέρας του Loux free GNC 3on3 | PATRAS 2023:

19.15 – ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ
19.30 – ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ vs ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ
19.40 – ΑΠΟΝΟΜΕΣ (U11, U13, U15 WOMEN, WOMEN OPEN, Νικητής τριπόντων μικρών, Νικητής σουτ μικρών)
22.00 – ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ
22.15 – ΑΠΟΝΟΜΕΣ (U15, U18, 18+, 35+, Νικητής τριπόντων μεγάλων)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Οι τυχαίοι
Blazers
Firebal

Οι τυχαίοι – Blazers 1-4
Blazers – Firebal 3-8
Οι τυχαίοι – Firebal 0-8

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Space Jam
Minions

Space Jam – Minions 9-2

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Fireball-Minions (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.30)
SPACE JAM-BLAZERS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 18.15)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15 (Women)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
power girls
Crazy Hoopers
MIX

Crazy Hoopers – MIX 5-14
Crazy Hoopers – power girls  12-3
MIX – power girls 21-0 (α.α.)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Rising Stars
Xristinara Quinara
All Time Bball

Xristinara Quinara – All Time Bball 7-2
Rising Stars – All Time Bbal 9-5
Xristinara Quinara – Rising Stars 10-5

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Χριστιναρα κουιναρα-Crazy hoopers (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 18.00)
MIX-Rising Stars (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 18.00)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 18.30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Patras KINGS
Αγυιώτες
Young Ballerz
Playmakers

Patras KINGS – Young Ballerz 9-1
Young Ballerz – Playmakers 11-1
Patras KINGS – Αγυιώτες 6-8

Αγυιώτες – Playmakers 14-3
Patras KINGS – Playmakers 21-0 (α.α.)
Αγυιώτες – Young Ballerz 9-8

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Drink Team
Guerini
Παναχαϊκή
Οι Αχάμπαροι  

Drink Team – Guerini 8-6
Παναχαϊκή – Οι Αχάμπαροι 4-8
Drink Team – Οι Αχάμπαροι 9-8
Guerini – Παναχαϊκή 10-0

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Drillers
The Destroyers
Dream Team
Κάρυδες  

Drillers – The Destroyers 8-1
Dream Team – Κάρυδες 7-2
Drillers – Dream Team 21-0 (α.α.)
The Destroyers – Κάρυδες 0-21 (α.α.)
The Destroyers – Dream Team 3-4

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ο. ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
The champions
Trelakers
KINGS

Α.Ο. ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ – The champions 6-3
Trelakers – KINGS 3-9
Α.Ο. ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ -KINGS 9-4
The champions – Trelakers 21-0 (α.α.)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Αγυιώτες-KINGS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 16.30)
Α.Ο. ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ-PATRAS KINGS (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 16.30)
Drink Team-Drillers (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 16.45)
Dream Team-Guerini (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 16.45)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.45)
(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.45)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 18.45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Women

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Golden Stars
Ραφαηλίες
Nainainai

Golden Stars – Ραφαηλίες 7-8

ΤΕΛΙΚΟΣ

Golden Stars-Ραφαηλίες (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 19.00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
The Beasts
Mamba
Παίδαροι
ΤΑ ΤΡΕΝΑ

The Beasts – Mamba 7-8
Παίδαροι – ΤΑ ΤΡΕΝΑ 9-4
ΤΑ ΤΡΕΝΑ – Mamba 2-5
The Beasts – Παίδαροι 2-8
The Beasts – ΤΑ ΤΡΕΝΑ 0-21 (α.α)
Παίδαροι – Mamba 2-8

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Bucks team
Slifers
Hoopers
Three left

Bucks team – Slifers 3-13
Hoopers – Three left 11-2
Three left – Slifers 5-8
Bucks team – Hoopers 2-9
Three left – Bucks team 10-6
Slifers – Hoopers 8-7

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Last Dance
Commandos
Agrinio bc
ΠΑΣΑΤΕΜΠΟΙ

Last Dance – Commandos 7-3
Agrinio bc – ΠΑΣΑΤΕΜΠΟΙ 13-2
ΠΑΣΑΤΕΜΠΟΙ – Commandos 5-6
Last Dance – Agrinio bc
 8-13
Last Dance – ΠΑΣΑΤΕΜΠΟΙ 7-1
Agrinio bc – Commandos 12-7

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Σπαρτιάτες
Ψαροφαΐτες
Hustlers
Foufoulides

Σπαρτιάτες – Ψαροφαΐτες 6-8
Hustlers – Foufoulides 5-7
Foufoulides – Ψαροφαΐτες 7-8
Σπαρτιάτες – Foufoulides 4-5
Hustlers – Σπαρτιάτες 0-21 (α.α.)
Ψαροφαΐτες – Hustlers 21-0 (α.α.)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚA

Mamba – Foufoulides 5-8
Slifers – Last Dance 10-5
Παίδαροι -Ψαροφαΐτες
(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.15)
Agrinio bc – Hoopers 8-6

ΗΜΙΤΕΛΙΚA

FoufoulidesAgrinio bc (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 20.15)
(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 20.15)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 20.45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U18

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Black Roses
ΣΑΡΔΑΝΑΜΠΑΛΟΙ
Αμπαλεϊερος
Mystec bc

Black Roses – ΣΑΡΔΑΝΑΜΠΑΛΟΙ 6-12
Αμπαλεϊερος – Mystec bc 6-8
Mystec bc – ΣΑΡΔΑΝΑΜΠΑΛΟΙ 5-8
ΣΑΡΔΑΝΑΜΠΑΛΟΙ – Αμπαλεϊερος 13-8
Black Roses – Mystec bc 4-11
Black Roses – Αμπαλεϊερος 4-8

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Comebuckets
New York Bricks
Pause
Invincibles

Comebuckets – New York Bricks 8-3
Pause – Invincibles 7-4
Invincibles – New York Bricks 9-7
New York Bricks – Pause 6-10
Comebuckets – Invincibles 10-4
Comebuckets -Pause 6-7

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Bet-ατζηδες
Kouvalakers
Παραηλιακός 

Bet-ατζηδες – Kouvalakers 12-9
Bet-ατζηδες –
Παραηλιακός 5-11
Kouvalakers – Παραηλιακός 11-12

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
The Shooters
Cheeseplayers
Big Bang

The Shooters – Big Bang 4-0

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
No name
Χωρίς σύστημα
Στοιχηματζίδες

No name – Χωρίς σύστημα 5-4

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
Τολμηροί
Esssss
Γλαυκέσπερος

Τολμηροί –Esssss 8-13
Τολμηροί – Γλαυκέσπερος 12-8
Γλαυκέσπερος – Esssss 8-11

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚA

Esssss – Comebuckets 8-5
ΣΑΡΔΑΝΑΜΠΑΛΟΙ – Παραηλιακός 7-8
Pause – Mystec bc 4-6
The Shooters-No Name (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 18.00)

ΗΜΙΤΕΛΙΚA

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 20.30)
(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 20.30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 21.00)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
LA ESPADA
Redblacks
NPC

LA ESPADA –Redblacks 9-11
Redblacks – NPC 19-4

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΕΧΝΟΙ
Κόζι
Guns and roses

ΑΤΕΧΝΟΙ – Κόζι 6-4
ΑΤΕΧΝΟΙ  – Guns and roses 9-6

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Αμαν Αμαν
Καβλάντα Χοκς
Dream Team 

Αμαν Αμαν – Καβλάντα Χοκς 0-9
Αμαν Αμαν – Dream Team 5-4
Καβλάντα Χοκς – Dream Team 4-8

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Madness
ΑΧΑΣΤΟΙ…
Μέτριοι

Madness – ΑΧΑΣΤΟΙ… 4-2
Madness – Μέτριοι 5-10
ΑΧΑΣΤΟΙ – Μέτριοι 8-19

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
Ομάδα
Οι Εξάστεροι

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – Ομάδα 5-4
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – Οι Εξάστεροι 11-8

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
Στατιστική Επαλήθευση
For Family
The troublemakers

Στατιστική Επαλήθευση – For Family 7-8
Στατιστική Επαλήθευση – The troublemakers 1-15
The troublemakers – For Family 10-6

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
Matsi Matsi
Εμπόριο Τσογλάνι
Bacardi Tel A Viv   

Matsi Matsi – Εμπόριο Τσογλάνι 7-5
Matsi Matsi – Bacardi Tel A Viv 13-10

Η’ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΛΛΗΝΟΚΥΠΡΙΟΙ
Στιφάδο Bulls
Αμπαλέικερς

ΕΛΛΗΝΟΚΥΠΡΙΟΙ – Στιφάδο Bulls 8-12
ΕΛΛΗΝΟΚΥΠΡΙΟΙ – Αμπαλέικερς 12-9
Στιφάδο Bulls – Αμπαλέικερς 17-9

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚA

Στιφάδο Bulls – Redblacks 17-11
Άτεχνοι-Matsi Matsi (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.00)
Kavlanta Hawks-The Troublemakers (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.00)
Μέτριοι-ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 17.15)

ΗΜΙΤΕΛΙΚA

Στιφάδο Bulls- (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 20.30)
(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 20.30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 21.45)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΦΑΣΗ
kebab Nuggets
ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ
Freak ‘n’ Roll

Freak ‘n’ Roll-ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ 6-7
kebab Nuggets-Freak ‘n’ Roll 9-3
kebab Nuggets-ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ 12-7

ΤΕΛΙΚΟΣ

kebab Nuggets-ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ, 3/9, 21.20)

Περισσότερα Άρθρα